Thursday, December 9, 2010

Rindu Bertaut Kembali



Ya Allah rindu sgt2..
Rindu sgt nk berkunjung ke sana...
InsyaAllah esok nak melepaskan rindu yg bertandang ini..

p/s : Ngah tunggu tetamu nak bertandang ke umah tgh mlm ne..Kak Hairani nak dtg dr Riyadh..Ape lg kemas umah cepat !!! masak !! :P

Only Me,myself and i,

10 comments:

Kamariah Awang said...

Betul tu.... setiap kali merinduinya terasa nak menitik airmata... Mudah2an Allah s.w.t. menjemput ma sekali lagi... Insya Allah...

MyNameIsdD said...

kalo teringat nanti...doakan yang baik baik utk kami ye :-) bila la turn aku agaknye dapat pi~

Wahidah said...

kamariah : InsyaAllah Ma..moga dimurahkan rezeki utk dijemput ke sana lagik..:)

Wahidah said...

DD : insyaAllah kawan..sesama la kiter berdoa..pasti one fine day korunk smpai sana gk

Peri PiA said...

Salam

ya Allah,bahagia nya jika dpt ke sana sekarang

Amin2

Wahidah said...

Peri Pia : insyaAllah one fine day kay..:)

sw33tdarling.com said...

tak pernah pi..... nak piiiiiiiiiiiii

mummysyafie said...

untung wai..akak tak tahu bila ada rezeki nak ke sana..

Wahidah said...

Sweetdarling ; insyaAllah satu hari ne smpai gk akk ke sini...amin

Wahidah said...

Mummy : akk insyaAllah..everytime pi sana wai doakan sumer kwn2 dpt jejak kaki ke sana even once in life..:)